zeje arti dhe dizajni

zeje arti dhe dizajni
Ekspozitat e artit
Kjo është 10 ditë deri në Ditën e Shën Valentinit, por dashuria është në ajër këtë fundjavë në Walk Parë Art shkurt e premte.
Prej porcelani dhe Crystal - Artizanatit dhe Design DVD Screener


Wilton Ujdisje Bazat planit mësimor


Wilton Ujdisje Bazat planit mësimor


$ 2,25


Wilton-Ujdisje Bazat Plani mësim. Ky libër është një hyrje të madhe për krijimin e ëmbëlsira dekoruar bukur në shtëpi! Ky plan është bërë mësim për të koordinuar me Kit Ujdisje Wilton Bazat Student (nuk përfshihen) dhe është plot ide e madhe për bojaxhi tortë fillestar. Ky libër përmban parimet themelore të dekoruar, përgatitjen dhe udhëzime të hollësishme për ndërtimin yje të mundshëm; rënie flo ...

500 CLEAR qese reclosable zinxhir. 2''x''3 - 2 mil trasha


500 CLEAR qese reclosable zinxhir. 2 "x 3" - 2 mil trasha


$ 1,65


500 çanta Re Resealable plastike. Këto cilësi të lartë qese plastike të reclosable lejojë që të ketë çanta keni përdorur më në dorë. Vula reclosable hapur gjatë gjithë rrugës për skajet e çanta duke ju dhënë kështu përdorimin e plotë të brendshme. Secili ka një trashësi 2 mil dhe masat rreth 2 "x 3" ...

500 CLEAR qese reclosable zinxhir. 2''x 2''- 2 mil trasha


500 CLEAR qese reclosable zinxhir. 2 "x 2" - 2 mil trasha


$ 1,49


500 çanta Re Resealable plastike. Këto cilësi të lartë qese plastike të reclosable lejojë që të ketë çanta keni përdorur më në dorë. Vula reclosable hapur gjatë gjithë rrugës për skajet e çanta duke ju dhënë kështu përdorimin e plotë të brendshme. Secili ka një trashësi 2 mil dhe masat rreth 2 "x 2" ...

Rock Falja Record


Rock Falja Record


$ 9,12


Me album të ri, i pari Broken Social Scene rekord pas vlerësua Broken Social Scene paraqet ... seri, grupi vendosi se ishte koha për të provoni diçka të re. Si një bazë gjashtë-copë që kishte kaluar më të madhe të vitit 2007 dhe 2008 në rrugë, Drew,, Canning Spearin, Whiteman, Goldberg dhe Peroff kaloi në fillim të 2009 duke punuar në materiale të reja në Toronto. Poshtë pairing e lis masive grupit personelit ...

Hekuri hallë Marta është mbi modelet transferimin për qepur qëndisje apo pëlhurë Pikturë, modele për çaj peshqir / dekor Kuzhina, Set prej 5


Hekuri hallë Marta është mbi modelet transferimin për qepur qëndisje apo pëlhurë Pikturë, modele për çaj peshqir / dekor Kuzhina, Set prej 5


17,00 $


Vendos faturat këtë si "në botë CD e parë ndonjëherë Mbretëresha foto formë shfaqur një intervistë të majit Brian." ...

Kush Designs Si i Natyrës - Remix PE


Kush Designs Si i Natyrës - Remix PE


$ 6,93


...

Teknika Unique: Duke punuar me tunxh Stencils [VHS]


Unique Teknika: Puna me Stencils tunxh [VHS]


14,99 $


Kjo video do t'ju hap pas hapi nga thjeshtë nëpërmjet proceseve të avancuara të embossing, stenciling, teoria me ngjyra, duke përdorur paste i errët dhe i tejdukshëm embossing, dhe teknikat faux qeramike tjegull. Duke pasur mjetet e duhur dhe metodat e do të bëjnë të sigurt në lidhje me përdorimin stencils miniaturë bronzi ....

Workshop tradicionale tapiceri [VHS]


Workshop tradicionale tapiceri [VHS]Një hap-pas-hapi shikoni në heqjen dhe reupholstering e një karrige pleqsh Viktorias. Tapiceri stuffover është pa sustë dhe të verbër, dhe të lartë të qepur teknika janë shpjeguar. Demonstroi gjithashtu është një avantazh të rrokulliset në anën e pasme, projekti është i përfunduar duke përdorur tufa punuar me dorë dhe një thekë dekorative ....


Dekoroj Nga Dizajn me Mary Kursi Cynthia shtëpi ujdisje me kaseta Bonus [VHS]


Dekoroj Nga Dizajn me Mary Kursi Cynthia shtëpi ujdisje me kaseta Bonus [VHS]


$ 149,99


Pronarët familja e jeteses Consulting kanë drejtuar një studio të brendshme design që nga viti 1953. Ata kanë ndihmuar mbi 5.000 pronarët e shtëpive të krijuar shtëpinë e ëndrrave të tyre. Tani, ju mund të përfitojnë nga më shumë se 45 vjet të "botës reale" përvojë të projektimit për të krijuar vetë shtëpinë tuaj ëndërr! Color-Një vështrim në thellësi se si vendimet ngjyra ndikojnë ujdisje tuaj. Duke përdorur ngjyra rrugën e drejtë ju kursen para! Color Fl ...

Ashtu si familja Degët On A Tree vinyl mbishkrim thëniet dekor mur në shtëpi art


Ashtu si familja Degët On A Tree vinyl mbishkrim thëniet dekor mur në shtëpi art


$ 4,60


*** ** Ju lutem Shënim Ky është një mur me germa origjinale nga thëniet e vinyl. Nëse ju nuk janë blerë nga thëniet e vinyl mbishkrim WALL atëherë ju jeni blerjen e një zbres dhe ne nuk mund të garantojë cilësinë ose saktësinë e produktit.
Vinyl mbishkrim është mënyra më e mirë për të dekoroj shtëpi. Është shumë më shpejt se stencils ose bojë dhe të duket më mirë shumë. Apliko për mure, pasqyra, dritare, dyer, apo ndonjë f ...

Share dhe Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Add to favorites
 • Blogosphere News
 • email
 • Fark
 • FriendFeed
 • LinkedIn
 • Linkter
 • MySpace
 • PDF
 • Ping.fm
 • Propeller
 • Reddit
 • RSS
 • Slashdot
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Tumblr
 • Twitter

Tags: , , , , , , , , ,

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Eksitim
 • RSS
Lexoni Comments

shitjen e artit dhe online artizanale

shitjen e artit dhe online artizanale
Exeter / Hampton / Rockingham Kalendari
n Ne paraqet Popullit: Film Winter Seria shfaq filmi "Corn King," në 7:00 e premte, janar 29 në sakristi xhemat Kisha Exeter, 21 Frontit St, Exeter. Lirë dhe të hapur për publikun. www.exetercongchurch.org.
Etsy


World of Warcraft: zemëratë të Lich King Edition Collector


World of Warcraft: zemëratë të Lich King Edition Collector


69,99 $


World of Warcraft: zemëratë të Lich King Ju keni kthyer valën kundër të këqijave demoniake e Outland. Tani Lich King Arthas ka vënë në lëvizje ngjarjet që do të çojë në zhdukjen e të gjithë jetën në Azeroth. Me legjionet undead e goditja kërcënuese të fshij të gjithë vendin, ju duhet të godasin në zemër të ngrirë humnerë dhe në fund mbretërimit të Lich King e terrorit për të gjitha kohërave ... Rise si ...

World Of Warcraft Burning Crusade Edition Collector


World Of Warcraft Burning Crusade Edition Collector


79,99 $


World Of Warcraft: Burning Crusade kthimit që të Azeroth për veprim të pabesueshme role-playing! Disa vite kanë kaluar që nga humbja Legjioni Burning së në malin Hyjal. Me forca të freskëta, heronjtë e Hordhia dhe Aleancës kanë filluar për të shqyrtuar tokave të reja dhe të thyera nëpër Portal errët për të hetuar Realms përtej botës së njohur. Do këtyre heronjve të gjetur miq apo armiq? Cilat rreziqe ...

Libri i zene Toddler: 365 Creative Lojra dhe Aktivitetet për të mbajtur 1 1/2- juaj për të 3-Year-Old zene


Libri i zene Toddler: 365 Creative Lojra dhe Aktivitetet për të mbajtur 1 1/2- juaj për të 3-Year-Old zene


$ 5,80


Përmbledhje: Libri zene Toddler është një domosdoshmëri-lexoni për cilindo rritjen apo mësimdhënies fëmijët e vegjël! Ky libër përmban mbi aktivitetet 365 (një për çdo ditë të vitit) për moshat fëmijët 18 muajsh deri në 3 vjet, duke përdorur sendet e gjetura rreth shtëpisë. Ajo tregon prindër dhe ofruesit e kujdesit ditor si për të parandaluar mërzinë gjatë shtrihet gjatë të motit shtëpie, të nxitur kureshtje natyrore të fëmijës me të hyrë ...

Marketplace dorë: Si do të shesë Mjeshtëri tuaja në vend, globale, dhe On-Line


Marketplace dorë: Si do të shesë Mjeshtëri tuaja në vend, globale, dhe On-Line


$ 8,35


punëtor botuese botuese katëshe të punuar me dorë treg. bota nje saj emocionuese të reja për crafters. punuar me dorë është kreativiteti hip është ajo që tregu kërkon dhe ka shumë shitje fitimprurëse mundësi që nuk e kam ekzistojnë disa vjet më parë të shkurtër. për crafters që kanë më shumë besim drejtimin e një makinë qepëse se ngritjen e një faqe web e tregut të punuar me dorë prishet dhe ka kuptim e globale ...

Manga për fillestar: Çdo gjë që ju duhet për të filluar Vizatim menjëherë!


Manga për fillestar: Çdo gjë që ju duhet për të filluar Vizatim menjëherë!


13,36 $


Me Manga për fillestar, të gjithë ata që mund të mbajë një laps mund të fillojë hartimin e karaktere të madh manga menjëherë. Duke përdorur stilin e hap-pas-hapi nënshkrimin e tij, autori Christopher Hart tregon se si për të nxjerrë kokën themelore manga dhe trupin, sytë, organet, modës, dhe më shumë. Pastaj shqyrtuar veprimet dinamike paraqet, efekte speciale, të lehta dhe mbrojtje nga drita, perspektivë, lloje të popullarizuara manga tilla si kafshët, anthros, dhe Shoujo një ...

Share dhe Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Add to favorites
 • Blogosphere News
 • email
 • Fark
 • FriendFeed
 • LinkedIn
 • Linkter
 • MySpace
 • PDF
 • Ping.fm
 • Propeller
 • Reddit
 • RSS
 • Slashdot
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Tumblr
 • Twitter

Tags: , , , ,

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Eksitim
 • RSS
Lexoni Comments

arti artizanale të kufizuara

arti artizanale të kufizuara
Në qoftë se unë kam qenë Mormonit, Sa gra mund të kam?

Ashtu si, çfarë është numri maksimal? Është e një kufi të themi, 200? 400? 500? Unë kam një mik që e Mormonit, ai ha grapefruits kaq shumë. A është ky mandat po ashtu? Unë jam vetëm një vajzë e re lookin 'për përgjigje.

Një ditë, unë datë ky djalë, i quajtur JOESPEHS SMITIH, dhe i ishte si, Ju m? ORMORNA? Dhe pastaj kam gjetur libri! Kam gjetur se libri i shenjtë! Dhe kam mësuar në lidhje me artet dhe zanatet ju mund të bëni me Nefi! Por megjithate, unë vetëm ngrënë një shumë të cheezits, dhe unë mendoj se jam duke palputation zemrës, çfarë mund të bëni në lidhje që shumë ????????????(

1.5 gratë.

çfarë është .5? ju kuptoj atë ....

Wildlife artit, Pikturë Tiger, Hap pas Hapi Demo, tutorial


GE 50 LED C-9 ngrohtë White Ruajtja e Energjisë Indoor / Outdoor Festa Dritat me konstante në C9


GE 50 LED C-9 ngrohtë White Ruajtja e Energjisë Indoor / Outdoor Festa Dritat me konstante në C9


23,75 $


50 LED C-9 ngrohtë dritat e bardhë brendshme / jashtme pushime. Kursen energji - Save deri në 80% mbi shpenzimet e energjisë. Kushton më pak se sezoni për të vepruar. Vazhdueshme në teknologji - vendosur vazhdon të operojë edhe në qoftë se një LED është djegur ose të lirshme. Zë vendin, cool për të prekur dhe të thyer-rezistente LEDs. Ndezur gjatësi 32.6 metra, 8 inç në mes të dritave. Max vendos lidhur njëjta gjë është 25. 20.000 mesatare orë LED jetës. Totali se ...

Studio Designs Vizioni Artizanatit Station (Silver / Glass Blue) 10.053


Studio Designs Vizioni Artizanatit Station (Silver / Glass Blue) 10.053


$ 148,99


# Mund të përdoret si një tryezë të lehta # rënda pluhur Gage veshura Steel Construction për qëndrueshmëri # 23,75 "W x 2" Pencil D Storage parvaz # Casters për lëvizshmëri me 2 Mbyllje # Dy tabaka Removable Side për Furnizime ...

Fiskars 9698 Euro 12-inch Portable Paper fushak


Fiskars 9698 Euro 12-inch Portable Paper fushak


14,00 $


Featuring një sipërfaqe prej alumini, hekurudhor tripletrack dizajn, kompakt dhe i lehtë, swing-nga sundimtari, dhe një karrocë të qëndrueshme teh. Perfect për zvogëlimin foto dixhitale, kartat e biznesit, ftesat, materialet prezantim, dhe më shumë! Size: 12 "....

Seals & Crofts - Greatest Hits


Seals & Crofts - Greatest Hits


$ 4,23


No Description Track AvailableNo Information AvailableMedia Type: CDArtist: vula & CROFTSTitle: Data e MADHE HITSStreet publikimit: 1987/7/6 ...

Broken Social Scene [CD + EP]


Broken Social Scene [CD + EP]


$ 8,90


Bands që të tërheqë muzikantë nga të njohur veprimet e tjera janë quajtur "supergroups." Broken Social Scene është një supercollective. Duke filluar nga pesë deri në 17 anëtarë, Toronto me bazë veshje përfshin muzikantë nga Stars, metrik, dhe bende të tjera, si dhe të up-dhe-vjen Leslie Feist. Frontmen Kevin Drew (ish i bëjnë Thuaj Mendoni) dhe Canning Brendan (prej të drejtës hyjnore, Len) e themeluar në vitin 1999 BSS një ...

Mosha tonë [Vinyl]


Mosha tonë [Vinyl]


$ 2,72


...

Sewing Me Nancy: Thjesht Quilts Peisazhi [VHS]


Sewing Me Nancy: Thjesht Quilts Peisazhi [VHS]Nancy Ziemen, zonjë e Sewing TV me Nancy dhe arti quilter Natalie Sewell ju tregojnë se si të: Përdorimi snapshots ose kartolina si frymëzim për dizajn jorgan, zgjidhni pëlhura të përshkruaj, qielli ujë, pemë dhe gjeth, design një skenë të dimrit, të krijojë një skenë të ujit , plan dhe caktoni një jorgan në një sipërfaqe vertikale punë, të krijojnë iluzione e thellë në një skenë peizazh, të rritur quilts me ngjyra pëlhurë dhe mar ...


Salla kuvertë (Pjesët 1 dhe 2) - Krishtlindje


Salla kuvertë (Pjesët 1 dhe 2) - KrishtlindjeJoin presë Debbie Glunas si ajo ju udhëzon të 210 minutat e përgatitjes dhe planifikimit pushime. Vëllimi nje prezanton shikuesin për të Debbie Glunas si ajo ju merr në shtëpinë e saj dhe tregon pasionin e saj për festimin e Krishtlindjeve. Tema e vëllimit 1 është "shtëpi ujdisje tuaj". Më shumë se 50 pemë janë përdorur çdo vit në shtëpinë e vetë Debbie për të dekoroj dhe ajo paraqet punëtori në atë se si për të m ...


GE Energjisë Ruajtja 100 LED ehull-Style Dritat ngrohtë White Festa - Outdoor Indoor ose


GE Energjisë Ruajtja 100 LED ehull-Style Dritat ngrohtë White Festa - Outdoor Indoor ose


29,98 $


GE Energjisë Ruajtja 100 LED ehull-Style ngrohtë White Lights Holliday - Outdoor Indoor ose. Kursen energji në krahasim me tradicionale të Krishtlindjeve ndriçimit, GE LED dritat përdorimit të energjisë elektrike 80% më pak. Kushtojnë më pak se një dollar në sezon për të vepruar dhe për të shpëtuar para në faturat e energjisë.
Jetë të gjatë, nxehtë operative-GE drita LED të ketë një jetë 20.000 orë mesatare llambë e Krishtlindjeve ndezjen tradicionale. Operative të ftohtë dhe të ndërpreni-ri ...

Snake llambë në Silver nga Studio Designs


Snake llambë në Silver nga Studio Designs


35,95 $


Bashkëkohore 28 Styling llamba LED Brushed Stainless 21Flexible Qafa Steel për rregullim të lehtë malin përforcon përvetëson çdo Dimensionet Designs Studio Tabela: 14.75L x 4.25W x 4.5H Disa kuvendi mund të jetë e nevojshme. Ju lutem shikoni detajet e produktit ....

Share dhe Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Add to favorites
 • Blogosphere News
 • email
 • Fark
 • FriendFeed
 • LinkedIn
 • Linkter
 • MySpace
 • PDF
 • Ping.fm
 • Propeller
 • Reddit
 • RSS
 • Slashdot
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Tumblr
 • Twitter

Tags: , , , , ,

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Eksitim
 • RSS
Lexoni Comments
2 3 4 5 » ... Last » Faqe 1 nga 296 1 2 3 4 5 » ... Last »